Beton Szczytno

Produkcja betonu z dostawą w Szczytnie oraz na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę.
ZOBACZ OFERTĘ

Specjaliści w zakresie produkcji betonu

PPMD KRUSZBET S.A. to wytwórnia betonu istniejąca od 1992 roku. Naszą ofertę stale udoskonalamy, a procesy produkcji unowocześniamy. Do produkowanych betonów wykorzystujemy własne materiały, miejscowe lub dostępne na rynku od różnych producentów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy wsparcie techniczne, laboratoryjne, projektowe, a także kompleksową obsługę od projektu aż do oddania do użytku.

OFERUJEMY:

  • Betony posadzkowe
  • Betony drogowe
  • Betony mostowe
  • Betony wodoszczelne
  • Betony towarowe
  • Podsypki cementowo-piaskowe
  • „Gruszkę” do transportu betonu
  • Pompy do betonu
  • Mobilny węzeł betoniarski
  • i wiele, wiele innych.

Jeśli chcesz lepiej zapoznać się z naszą ofertą, wybierz interesującą Cię usługę poniżej. W celu nawiązania współpracy, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Kim jesteśmy?

PPMD KRUSZBET S.A. to bardzo doświadczona betoniarnia, która bardzo dynamicznie rozwija się na krajowym rynku. Usługi budowlane traktujemy z innowacyjnym podejściem, a nasz zespół pracowników jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. To sprawia, że możemy zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Nasza spółka jest jedną z najdłużej działających firm produkujących beton na polskim rynku. To potwierdza nasze ogromne doświadczenie. Z dumą podkreślamy, że jesteśmy firmą polską i z ogromną dumą wspieramy rynek lokalny.

Producent Betonu Szczytno - Nasze atuty

produkcja kruszyw do betonu

Obdarzymy Cię kompleksową obsługą

Duży zasięg geograficzny zakładów produkcyjnych

Produkcja w kraju i poza Polską

Współpracujemy z doświadczonymi projektantami

Długofalowa współpraca z inwestorami i dostawcami

Nowoczesne domieszki chemiczne

Środowisko jest dla nas ważne

Najczęściej zadawane pytania

KRUSZBET to nowoczesna betoniarnia, która swoje usługi świadczy również na terenie Szczytna i ogólnie w województwie warmińsko-mazurskim. Jesteśmy specjalistami w zakresie produkcji betonu towarowego, drogowego, posadzek przemysłowych, prefabrykatów betonowych i wielu, wielu innych. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą wyślij zapytanie lub od razu zadzwoń do nas.

Tak. Mimo że nasza firma fizycznie nie znajduje się w Szczytnie, to nasze produkty i usługi oferujemy również w tym mieście i innych w województwie warmińsko-mazurskie. Nie ma żadnego problemu, żeby dostarczyć beton do Twojej okolicy.

Przede wszystkim: beton drogowy, beton towarowy, budowa dróg, posadzki przemysłowe, mobilne węzły produkcyjne oraz obsługa inwestycji. Produkujemy również eko beton oraz zapewniamy kruszywa.