Beton Augustów

Produkcja betonu z dostawą w Augustowie oraz najbliższej okolicy. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę.
ZOBACZ OFERTĘ

Specjaliści w zakresie produkcji betonu

PPMD KRUSZBET S.A. to producent betonu świadczący usługi na wysokim poziomie. Na rynku działamy od 1992 roku. Naszą ofertę stale udoskonalamy, a procesy produkcji unowocześniamy. Certyfikowane materiały używane do produkcji betonu pochodzą z naszej firmy lub od miejscowych dostawców. Zapewniamy wsparcie techniczne, projektowe, laboratoryjne, a także kompleksową obsługę od projektu aż po oddanie do użytku. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

OFERUJEMY:

  • Betony posadzkowe
  • Betony drogowe
  • Betony mostowe
  • Betony wodoszczelne
  • Betony towarowe
  • Podsypki cementowo-piaskowe
  • „Gruszkę” do transportu betonu
  • Pompy do betonu
  • Mobilny węzeł betoniarski
  • i wiele, wiele innych.

Wybierz poniżej interesującą Cię usługę, żeby lepiej zapoznać się z naszą ofertą. Jeżeli potrzebujesz betonu, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Kim jesteśmy?

PPMD KRUSZBET S.A. to bardzo doświadczony producent betonu, który bardzo dynamicznie rozwija się na krajowym rynku. Usługi budowlane traktujemy bardzo innowacyjnie. Nasz zespół pracowników każdego dnia bardzo mocno angażuje się w swoją pracę, żeby spełniać oczekiwania naszych klientów. Dzięki temu możesz korzystać z naszych usług i nie martwić się o żadne niedociągnięcia.

Jesteśmy jedną z najdłużej działających polskich firm produkujących beton. To tylko pokazuje jak wielkim doświadczeniem dysponujemy. Z dumą podkreślamy, że jesteśmy polską firmą i wspieramy lokalny rynek.

Producent Betonu Augustów - Nasze atuty

Produkujemy kruszywa do betonu

Obdarzymy Cię kompleksową obsługą

Nasze zakłady mają duży zasięg

Produkcja w Polsce i poza krajem

Współpracujemy z doświadczonymi projektantami

Długofalowa współpraca z inwestorami i dostawcami

Stosujemy nowoczesne domieszki chemiczne

W naszej pracy dbamy o środowisko

Beton Augustów - FAQ

KRUSZBET to nowoczesna betoniarnia z Suwałk, ale dojeżdżamy również do klientów z Augustowa. Jesteśmy specjalistami w zakresie produkcji betonu towarowego, betonu drogowego, prefabrykatów betonowych, posadzek przemysłowych i wielu, wielu innych. Nasza oferta jest bardzo szeroka i jeśli potrzebujesz naszej pomocy w budownictwie, koniecznie skontaktuj się z nami. Posiadamy nowoczesny park maszynowy. Zapewniamy najwyższą jakość i konkurencyjne ceny.
Tak. Mimo że nasza firma fizycznie nie znajduje się w Augustowie, to nasze produkty i usługi oferujemy również w tym mieście oraz najbliższej okolicy. Nie ma żadnego problemu, żeby dostarczyć beton do Ciebie. Dostarczamy beton zarówno dla partnerów biznesowych jak i osób fizycznych.

KRUSZBET to czołowy polski producent betonu. Beton towarowy i inne nasza produkty dostarczamy na plac budowy podany przez klienta. Nasza firma dysponuje nowoczesnymi betonowozami i wydajnymi pompami, dzięki czemu możemy pracować nawet w utrudnionych warunkach. Od wielu lat obsługujemy zamówienia dla klientów z Augustowa i okolic.

Przede wszystkim: beton drogowy, beton towarowy, budowa dróg, posadzki przemysłowe, mobilne węzły produkcyjne oraz obsługa inwestycji. Produkujemy również eko beton oraz zapewniamy kruszywa. Zapoznaj się lepiej z naszą ofertą tutaj.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy może odwiedzić nasze biuro, dlatego najprostszą metodą do rozpoczęcia współpracy jest rozmowa telefoniczna. Istnieje również możliwość wysłania zapytania na adres email. Wszystkie potrzebne dane znajdziecie Państwo na stronie kontakt.