Beton Giżycko

Produkcja i dostawa betonu do Klienta w Giżycku to oferta, z której możesz skorzystać już teraz.
ZOBACZ OFERTĘ

Specjaliści w zakresie produkcji betonu

Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją betonu, cieszącego się uznaniem najznamienitszych fachowców. Korzystamy wyłącznie z certyfikowanych materiałów, które w dużej mierze pochodzą z naszego przedsiębiorstwa. Wybierając nasz beton w Giżycku, otrzymujesz materiał powstający z zastosowaniem nowoczesnych technologii, opracowywanych w naszym centrum laboratoryjnym. Świadczymy kompleksowe wsparcie w zakresie produkcji betonu, ale też usług projektowych i realizacji projektów.

OFERUJEMY:

  • Betony posadzkowe
  • Betony drogowe
  • Betony mostowe
  • Betony wodoszczelne
  • Betony towarowe
  • Podsypki cementowo-piaskowe
  • „Gruszkę” do transportu betonu
  • Pompy do betonu
  • Mobilny węzeł betoniarski
  • i wiele, wiele innych.

Sprawdź specyfikację naszych produktów i szczegóły usług. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy indywidualną ofertę.

Kim jesteśmy?

PPMD KRUSZBET S.A. to doświadczona firma z jednym z najdłuższych staży w branży. Każdy sukces traktujemy jako zachętę do dalszego rozwoju. Staramy się dążyć do doskonałości, codziennie pracując nad poprawą i tak już znakomitych parametrów naszego betonu.Prężnie funkcjonujemy nie tylko jako producent, ale również dostawca betonu. Dostępna jest u nas dostawa betonu w Giżycku oraz wielu innych miejscowościach w regionie. Natomiast główna siedziba firmy mieści się Suwałkach.

Producent Betonu Giżycko - Nasze atuty

Korzystamy z kruszyw do betonu własnej produkcji

Oferujemy absolutnie kompleksowe usługi

Działamy na dużym obszarze

Produkujemy beton w Polsce oraz poza granicami kraju

Naszymi współpracownikami są doświadczeni projektanci

Od lat współpracujemy z tymi samymi, sprawdzonymi dostawcami i inwestorami

Korzystamy z najnowocześniejszych domieszek chemicznych

Nasze działania prowadzimy zawsze z myślą o dobru środowiska

Beton Giżycko - FAQ

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w zakresie produkcji betonu. Oferujemy beton towarowy, drogowy i inne, a także między innymi prefabrykaty betonowe i posadzki betonowe. Produkty powstają w naszym własnym parku maszynowym, na bazie głównie autorskich substratów. Poza sprzedażą betonu zajmujemy się również świadczeniem szerokiego wachlarza usług związanych z betonowaniem i nie tylko. Aby poznać szczegóły oferty, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Tak, działamy również na terenie Giżycka. Nasza główna siedziba znajduje się w Suwałkach, niemniej dojeżdżamy również do Klientów w wielu innych okolicznych miejscowościach. Zatem jeśli tym, czego potrzebujesz, jest beton Giżycko, koniecznie przedstaw nam swoje oczekiwania, abyśmy mogli przygotować indywidualną ofertę i zrealizować zlecenie.

Do Giżycka beton trafia w naszych prywatnych betonowozach. Korzystamy również z zaawansowanych technologicznie pomp, co pozwala realizować zlecenia nawet w najtrudniejszych warunkach. Dostawa betonu do Giżycka odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w branży.

Podstawa naszej oferty to sprzedaż takich produktów, jak beton towarowy i drogowy. Oferujemy też posadzki oraz materiały do budowy dróg. Bierzemy udział w realizacji projektów budowy dróg oraz mobilnych węzłów produkcyjnych. Zajmujemy się też kompleksową obsługą inwestycji. Sprawdź naszą ofertę w Giżycku i okolicy.

Zapraszamy do naszego biura w celu odbycia owocnego spotkania. Jeśli to niemożliwe, jesteśmy dostępni również pod numerem telefonu: 87 56 63 207. Alternatywę stanowi kontakt mailowy: kruszbet@kruszbet.com.pl.