Beton Dąbrowa Białostocka

Szeroka oferta betonu dostarczanego do Dąbrowy Białostockiej i okolicznych miejscowości. Sprawnie, solidnie i kompleksowo.
ZOBACZ OFERTĘ

Specjaliści w zakresie produkcji betonu

O betonie wiemy wszystko, a nasze usługi stoją na najwyższym poziomie, o czym świadczy ogromne zaufanie Klientów, niesłabnące od ponad 30 lat. Działalność rozpoczęliśmy już w 1992 roku i od tego czasu stale się rozwijamy, udoskonalając procesy produkcji, między innymi poprzez wdrażanie nowych technologii. Stawiamy na najwyższą jakość nie tylko samego procesu produkcji betonu, ale również wykorzystywanych do tego materiałów. Wspieramy Klientów w tworzeniu projektów, a także we wszelkich kwestiach technicznych. Dysponujemy nowoczesnym laboratorium, niezbędnym przy wielu zleceniach.

OFERUJEMY:

  • Betony posadzkowe
  • Betony drogowe
  • Betony mostowe
  • Betony wodoszczelne
  • Betony towarowe
  • Podsypki cementowo-piaskowe
  • „Gruszkę” do transportu betonu
  • Pompy do betonu
  • Mobilny węzeł betoniarski
  • i wiele, wiele innych.

Sprawdź nasze podstrony usługowe, aby poznać szczegóły interesującej Cię pozycji. W razie dalszych pytań lub wątpliwości pozostajemy do pełnej dyspozycji. Interesuje Cię beton w Dąbrowie Białostockiej? Napisz do nas lub zadzwoń – znajdziemy dla CIebie odpowiednie rozwiązanie.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm w branży na rynku krajowym. Ponad 3 dekady zbierania doświadczenia i samodoskonalenia procentują najwyższą jakością świadczonych usług. Stawiamy na solidność i nowoczesność, nieustannie przyglądając się innowacjom, które następnie wprowadzamy do naszego procesu produkcyjnego.

PPMD KRUSZBET S.A. to przedsiębiorstwo z polskim kapitałem, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Wspieramy polski rynek, ze szczególnym naciskiem na rynek lokalny. Nasz beton możesz zamówić między innymi w miejscowości Dąbrowa Białostocka, ponieważ nasza działalność skupia się na Klientach z województwa podlaskiego. Niemniej współpracujemy też z Klientami z innych części Polski oraz zza granicy.

Producent Betonu Dąbrowa Białostocka – nasze atuty

produkcja kruszyw do betonu

Obdarzymy Cię kompleksową obsługą

Duży zasięg geograficzny zakładów produkcyjnych

Produkcja w kraju i poza Polską

Współpracujemy z doświadczonymi projektantami

Długofalowa współpraca z inwestorami i dostawcami

Nowoczesne domieszki chemiczne

Środowisko jest dla nas ważne

Beton Dąbrowa Białostocka – FAQ

Prowadzimy jedną z najnowocześniejszych betoniarni w kraju. Nasz zakład mieści się w Suwałkach, jednak działamy na zdecydowanie większym terenie. Docieramy między innymi do Klientów w Dąbrowie Białostockiej. Beton, który proponujemy, powstaje na bazie składników dostarczanych przez dostawców, z którymi współpracujemy od lat. Przez 3 dekady funkcjonowania na rynku znacząco rozwinęliśmy ofertę, w której dzisiaj znajdziesz beton drogowy i towarowy, ale też prefabrykaty betonowe, posadzki przemysłowe i wiele innych produktów.

Potrzebny Ci beton w Dąbrowie Białostockiej? Możesz odwiedzić nasze biuro w Suwałkach, ale też skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Na naszej stronie dostępne są wszystkie potrzebne dane kontaktowe. Poznaj naszą ofertę, skontaktuj się i przedstaw swoje potrzeby, abyśmy mogli rozpocząć owocną współpracę.

Tak. Na co dzień działamy w Suwałkach, jednak przyjmujemy zamówienia również z wielu innych miejscowości. Dąbrowa Białostocka jest jedną z nich. Szybko i sprawnie dowozimy do Dąbrowy Białostockiej beton i inne nasze produkty, współpracując zarówno z Klientami komercyjnymi, jak i osobami fizycznymi.

Stawiamy na sprawność transportu i bezpieczeństwo ładunku. Posiadamy nowoczesny sprzęt, w tym jakościowe betonowozy i pompy o podwyższonej wydajności. Nawet w najtrudniejszych warunkach realizujemy projekty bez przeszkód i w umówionym, krótkim czasie. Pomaga nam w tym nie tylko doskonały sprzęt, ale też wieloletnie doświadczenie w branży.
Posiadamy kompleksową ofertę w zakresie dostawy betonu i materiałów pokrewnych. W asortymencie dominują: beton drogowy i towarowy, ekobeton oraz kruszywa. Ponadto wspieramy Klientów w realizacji budowy dróg, tworzenia posadzek przemysłowych i mobilnych węzłów produkcyjnych. Działamy także jako specjaliści z zakresu obsługi inwestycji.