Beton Ełk

Produkujemy najwyższej jakości beton i dostarczamy go do klientów z Ełku i województwa warmińsko-mazurskiego. Gwarantujemy pełen profesjonalizm!
ZOBACZ OFERTĘ

Specjaliści w zakresie produkcji betonu

PPMD KRUSZBET S.A. to producent betonu działający na lokalnym rynku od 1992 roku. Nasza oferta jest regularnie udoskonalana, a procesy produkcyjne unowocześniane. Do produkcji mieszanek betonowych wykorzystujemy własne materiały lub pozyskujemy je od najlepszych producentów. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy kompleksową obsługę zamówienia, a także nasze wsparcie techniczne, projektowe i laboratoryjne.

OFERUJEMY:

  • Betony posadzkowe
  • Betony drogowe
  • Betony mostowe
  • Betony wodoszczelne
  • Betony towarowe
  • Podsypki cementowo-piaskowe
  • „Gruszkę” do transportu betonu
  • Pompy do betonu
  • Mobilny węzeł betoniarski
  • i wiele, wiele innych.

Jeśli chcesz lepiej zapoznać się z naszą ofertą, wybierz interesującą Cię usługę poniżej. W celu nawiązania współpracy, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapewniamy terminowość oraz wysoką jakość obsługi.

Beton Ełk - Kim jesteśmy?

Jesteśmy doświadczoną betoniarnią, która bardzo dynamicznie rozwija się nie tylko na lokalnym rynku w mieście Ełk, ale także na krajowym rynku. W budownictwie stawiamy na najwyższą jakość i innowacyjne podejście. Nasz zespół jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i zawsze służy pomocą. Dzięki temu możemy Państwu zapewnić usługi budowlane na najwyższym poziomie!

Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm produkujących beton w Polsce. To potwierdza nasze ogromne doświadczenie i sprawia, że nasze usługi budowlane są tak chętnie wybierany przez mieszkańców Ełku. Zapewniamy najwyższą jakość i konkurencyjne ceny.

Producent Betonu Ełk - Nasze atuty

produkcja kruszyw do betonu

Obdarzymy Cię kompleksową obsługą

Duży zasięg geograficzny zakładów produkcyjnych

Produkcja w kraju i poza Polską

Współpracujemy z doświadczonymi projektantami

Długofalowa współpraca z inwestorami i dostawcami

Nowoczesne domieszki chemiczne

Środowisko jest dla nas ważne

Najczęściej zadawane pytania

KRUSZBET to nowoczesna betoniarnia, która swoje usługi świadczy na terenie Ełku i ogólnie w województwie warmińsko-mazurskim. Nasza działalność na lokalnym rynku trwa nieprzerwanie od 1992 roku.

 

Jesteśmy specjalistami w zakresie produkcji betonu towarowego, drogowego, posadzek przemysłowych, prefabrykatów betonowych i wielu, wielu innych. Bez względu na to czy interesuje Cię beton zwykły, bloczki betonowe, beton mostowy, betony specjalne, a może tylko zaprawy murarskie, koniecznie wyślij zapytanie lub od razu zadzwoń do nas. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i dostarczyć prosto na plac budowy wysokiej jakości beton spełniający rygorystyczne parametry techniczne.

Tak. Mimo że nasza firma fizycznie nie znajduje się w Ełku, to nasze produkty i usługi oferujemy w Ełku i województwie warmińsko-mazurskim. Nie ma żadnego problemu, żeby dostarczyć beton do Twojej okolicy. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dojeżdżamy do klientów z Ełku.

Przede wszystkim: beton drogowy, beton towarowy, budowa dróg, posadzki przemysłowe, mobilne węzły produkcyjne oraz obsługa inwestycji. Produkujemy również eko beton oraz zapewniamy kruszywa. Jeśli szukasz solidnego wykonawcy betonu, koniecznie skontaktuj się z nami.