Beton Olsztyn

Jesteśmy jednym z liderów wśród producentów betonu. Oferta obejmuje sprawną i fachową obsługę. Oferujemy dostawę betonu do Olsztyna i miejscowości z województwa warmińsko-mazurskiego. Gwarantujemy najwyższą jakość usług!
ZOBACZ OFERTĘ

Specjaliści w zakresie produkcji betonu

PPMD KRUSZBET S.A. to przedsiębiorstwo cieszące się dużym uznaniem w dziedzinie produkcji betonu w województwie warmińsk0-mazurskim. Współpracujemy z branżą od 1992 roku i stale aktualizujemy ofertę do potrzeb naszych klientów. Używamy własnych materiałów lub dostawców lokalnych, aby wytwarzać beton budowlany. Zapraszamy wszystkich z Olsztyna i okolic do współpracy. Świadczymy wsparcie laboratoryjne, techniczne i projektowe, a także prowadzimy kompleksową obsługę projektów budowlanych.

OFERUJEMY:

  • Betony posadzkowe
  • Betony drogowe
  • Betony mostowe
  • Betony wodoszczelne
  • Betony towarowe
  • Podsypki cementowo-piaskowe
  • „Gruszkę” do transportu betonu
  • Pompy do betonu
  • Mobilny węzeł betoniarski
  • i wiele, wiele innych.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o naszej ofercie, wybierz interesującą Cię usługę poniżej. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, aby nawiązać współpracę. Jesteśmy do dyspozycji, aby odpowiedzieć na każde pytanie. Gwarantujemy przestrzeganie terminów oraz wysoką jakość naszych usług.

Kim jesteśmy?

Jako firma PPMD KRUSZBET S.A. jesteśmy ekspertami od betonu i osiągamy dynamiczny rozwój, nie tylko w mieście Olsztyn, ale i w całej północno-wschodniej Polsce. Podejście do usług budowlanych jest przez nas innowacyjne, a zespół specjalistów zaangażowanych w swoją pracę pozwala nam zapewnić najwyższy poziom usług.

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm produkujących beton w Polsce. Nasza działalność trwa przez długi okres czasu i jest to potwierdzeniem naszego doświadczenia. Jesteśmy dumni, że jesteśmy polską firmą i z radością wspieramy lokalny rynek.

Producent Betonu Olsztyn - Nasze atuty

produkcja kruszyw do betonu

Obdarzymy Cię kompleksową obsługą

Duży zasięg geograficzny zakładów produkcyjnych

Produkcja w kraju i poza Polską

Współpracujemy z doświadczonymi projektantami

Długofalowa współpraca z inwestorami i dostawcami

Nowoczesne domieszki chemiczne

Środowisko jest dla nas ważne

Beton Olsztyn - FAQ

KRUSZBET to nowoczesne przedsiębiorstwo betoniarskie, którego usługi są dostępne w Olsztynie i całym województwie warmińsko-mazurskim. Jesteśmy czołowym producentem najlepszej jakości prefabrykatów. Za cel stawiamy sobie dążenie do najwyższej jakości produkcji i realizowanie dostaw zgodnie z wymaganiami klienta. Nasza działalność związana z betonem trwa od 1992 roku. Specjalizujemy się w produkcji betonu towarowego, drogowego, posadzek przemysłowych, prefabrykatów betonowych i innych. Jeśli potrzebujesz betonu w Olsztynie i okolicach, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Cena kubika betonu zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj betonu, lokalizacja, wielkość zamówienia i inne. Średnio cena kubika betonu wynosi od 300 do 500 zł. Należymy do wiodących dostawców betonu w województwie warmińsko-mazurskim, dlatego jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem betonu, zapraszamy do kontaktu.

Chociaż nasza firma nie znajduje się w Olsztynie, to i tak udostępniamy swoje produkty i usługi w tym mieście oraz innych w województwie warmińsko-mazurskim. Dostarczenie betonu do Twojej okolicy nie stanowi dla nas żadnego problemu. Przy każdym zleceniu staramy się być bardzo zaangażowani i dowozimy nasze produkty dla klientów z Olsztyna. Jesteśmy największym producentem betonu towarowego w tej części Polski, dlatego dbamy o zadowolenie naszych klientów.

Przede wszystkim nasza firma zajmuje się produkcją betonu towarowego, ale oprócz tego zajmujemy się także produkcją betonu drogowego, budowie dróg, posadzkach przemysłowych, mobilnych węzłach produkcyjnych i obsłudze inwestycji. Ponadto oferujemy eko beton oraz kruszywa. Jeśli szukasz niezawodnego wykonawcy betonu, zachęcamy do skontaktowania się z nami.