Beton Pisz

Nasza oferta to produkcja jakościowego betonu i dostawa w Piszu i okolicy. Sprawdź, co mamy do zaproponowania i poznaj nasz profesjonalizm.
ZOBACZ OFERTĘ

Specjaliści w zakresie produkcji betonu

Od 1992 roku PPMD KRUSZBET S.A. to istotny gracz na rynku betoniarskim. Specjalizujemy się w produkcji wysokojakościowego betonu o zróżnicowanych parametrach. Przez lata uzupełnialiśmy ofertę, aby dzisiaj móc zaoferować bogaty asortyment betonu na każdą potrzebę, od mieszanek drogowych i mostowych, przez posadzkowe, po towarowe i wiele więcej. Beton produkujemy na bazie certyfikowanych składników, w tym samodzielnie produkowanych kruszyw. Oferujemy również pełne wsparcie techniczne oraz obsługę projektową i laboratoryjną. Szybka i sprawna dostawa betonu w Piszu, a także w innych miejscowościach, to również nasz niewątpliwy atut. Udzielamy Klientom kompleksowego wsparcia.

OFERUJEMY:

  • Betony posadzkowe
  • Betony drogowe
  • Betony mostowe
  • Betony wodoszczelne
  • Betony towarowe
  • Podsypki cementowo-piaskowe
  • „Gruszkę” do transportu betonu
  • Pompy do betonu
  • Mobilny węzeł betoniarski
  • i wiele, wiele innych.

Sprawdź szczegóły naszych usług, a w razie pytań skontaktuj się, abyśmy mogli odpowiedzieć na pytania i rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy w pełni polską firmą, działającą na lokalnym rynku już od przeszło 30 lat. To jeden z najdłuższych okresów działalności wśród wszystkich przedsiębiorstw funkcjonujących w branży. Nasz sukces zawdzięczamy stałemu doskonaleniu oraz rozszerzaniu zakresu świadczonych usług. Przeszło 3 dekady naszej obecności na rynku to czas wdrażania coraz to ciekawszych innowacji w zakresie technologii produkcji betonu oraz wprowadzanie do oferty nowych rodzajów produktów oraz kolejnych usług.

Dzisiaj działamy w pełni kompleksowo, tworząc beton z produkowanego przez naszą firmę kruszywa. Towarzyszymy Klientom na wszystkich etapach realizacji projektów, a także wspieramy w przygotowywaniu planu działania.

Producent Betonu Pisz - Nasze atuty

Produkujemy beton z własnych kruszyw

Oferujemy kompleksowe usługi

Zasięg naszej działalności jest bardzo duży

Produkujemy na terenie Polski i nie tylko

Współpracują z nami najlepsi projektanci

Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i inwestorami

W skład naszego betonu wchodzą nowoczesne domieszki chemiczne

Dbamy o środowisko naturalne

Beton Pisz – FAQ

Nasza firma to nowoczesna betoniarnia, świadcząca kompleksowe usługi. Wspieramy Klientów w projektowaniu czy pracach technicznych. Jesteśmy też producentem składników betonu oraz współpracujemy z najlepszymi dostawcami. Nasza siedziba mieści się w Suwałkach, jednak zakres działania jest o wiele szerszy. Nasza oferta to między innymi beton Pisz – dojedziemy pod każdy adres na terenie tej miejscowości.

Tak. Na co dzień działamy w Suwałkach, jednak dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów oraz doświadczonym zespołem, dzięki czemu bez trudu realizujemy dostawy betonu w Piszu i innych miejscowościach w regionie.

Metody działania, zarówno w zakresie dostaw betonu, jak i każdej innej usługi, dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Posiadamy zaawansowane technologicznie betonowozy oraz pompy betonu, a także niebagatelne doświadczenie, przez co żaden projekt nam niestraszny. Zrealizujemy każdą dostawę betonu w Piszu i nie tylko.

Podstawa naszej oferty to sprzedaż betonu i dostawa rozmaitych produktów, w tym betonu drogowego i towarowego oraz posadzek przemysłowych. Bierzemy udział w realizacji projektów mobilnych węzłów produkcyjnych oraz wspieramy w obsłudze rozmaitych inwestycji.

Każdego zapraszamy do naszego biura w Suwałkach. Natomiast w przypadku niemożności zjawienia się w siedzibie firmy, prosimy o kontakt telefoniczny. Zapytanie można wysłać również mailowo. Wszystkie dane udostępniamy na podstronie Kontakt.