Beton Banie Mazurskie

Produkcja jakościowego betonu. Kompleksowa usługa, wraz z dostawą również w Baniach Mazurskich.
ZOBACZ OFERTĘ

Specjaliści w zakresie produkcji betonu

W branży betoniarskiej działamy od 1992 roku. PPMD KRUSZBET S.A. to polski producent betonu z jedną z najdłuższych historii w kraju. Korzystamy z nowoczesnych technologii oraz certyfikowanych materiałów, z których produkujemy beton w wielu wariantach. Świadczymy także usługi projektowe, zapewniamy wsparcie techniczne oraz zaplecze laboratoryjne. Stawiamy na wysoki poziom obsługi, co pozwala zachować doskonałe relacje z Klientami. Zapraszamy do kontaktu!

OFERUJEMY:

  • Betony posadzkowe
  • Betony drogowe
  • Betony mostowe
  • Betony wodoszczelne
  • Betony towarowe
  • Podsypki cementowo-piaskowe
  • „Gruszkę” do transportu betonu
  • Pompy do betonu
  • Mobilny węzeł betoniarski
  • i wiele, wiele innych.

Sprawdź stronę ofertową interesującej Cię usługi, aby poznać szczegóły. Możesz też od razu się z nami skontaktować – odwiedzając biuro, telefonicznie, lub mailowo. Przedstawimy nasze propozycje i odpowiemy na wszelkie pytania.

Kim jesteśmy?

PPMD KRUSZBET S.A. to doświadczony producent betonu z całkowicie polskim kapitałem. Wspieramy rynek krajowy oraz rynki lokalne, pozyskując materiały od pobliskich dostawców. Oferujemy wszystkie najpopularniejsze rodzaje betonu, które łączy najwyższa jakość składników oraz wykonania.

Nasza usługa jest kompleksowa, obejmując nie tylko dostawę betonu w Baniach Mazurskich i innych miejscowościach, ale również pomoc projektową, techniczną i laboratoryjną. Stale rozwijamy stosowane technologie oraz udoskonalamy procesy logistyczne.

Producent Betonu Banie Mauzrskie - Nasze atuty

Niektóre składniki betonu, głównie kruszywo, produkujemy samodzielnie

Świadczymy kompleksowe wsparcie

Działamy na dużym obszarze

Beton produkujemy w Polsce oraz poza granicami kraju

W realizacji zleceń biorą udział wykwalifikowani projektanci

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i inwestorami

W skład naszych betonów wchodzą nowoczesne domieszki chemiczne

Każde nasze działanie jest przemyślane pod kątem troski o środowisko

Beton Banie Mazurskie – FAQ

KRUSZBET to betoniarnia, od 3 dekad wyznaczająca trendy w branży. Stale rozwijamy naszą ofertę i wprowadzamy innowacje. Nasza siedziba i nowoczesny park maszynowy mieszczą się w Suwałkach. Niemniej beton oferujemy również w wielu innych miejscowościach, wśród których znajdują się Banie Mazurskie. Znajdziesz u nas beton towarowy, drogowy i wiele innych. Oferujemy też prefabrykaty betonowe, posadzki przemysłowe i inne produkty pokrewne.

Tak. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w innej miejscowości, jednak dostawa betonu do Bani Mazurskich również jest możliwa. Co więcej, odbywa się szybko, sprawnie i co najważniejsze – bezpiecznie.

Posiadamy flotę nowoczesnych betonowozów, mocne pompy oraz doświadczony zespół. Dzięki temu ładunek, przewóz i rozładunek betonu, bądź innych produktów, stają się niezwykle proste.

Główny obszar naszej działalności stanowi produkcja betonu drogowego i towarowego, a także innych typów betonu oraz posadzek przemysłowych. Zajmujemy się tworzeniem węzłów produkcyjnych oraz kompleksową obsługą inwestycji, od projektowania, poprzez przygotowanie zaplecza laboratoryjnego, po nadzór nad przebiegiem prac. Dostarczamy też kruszywa własnej produkcji. Coraz większą popularnością cieszy się też produkowany przez KRUSZBET eko beton.

Chętnie przyjmiemy Cię w naszym biurze, jednak to tylko jeden ze sposobów na rozpoczęcie z nami współpracy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wszystkie niezbędne dane są dostępne w zakładce Kontakt.