Beton Filipów

Produkcja betonu z dostawą dostępna w Filipowie oraz okolicznych miejscowościach. Gwarantujemy ekspresową i fachową obsługę.
ZOBACZ OFERTĘ

Specjaliści w zakresie produkcji betonu

Firma PPMD KRUSZBET S.A. to doświadczony producent betonu oferujący usługi na najwyższym poziomie. Na rynku działamy od 1992 roku, stale doskonaląc naszą ofertę i modernizując procesy produkcji. Wytwarzamy beton wyłącznie z certyfikowanych materiałów, które pochodzą zarówno od naszej firmy, jak i od lokalnych dostawców. Nasze usługi obejmują kompleksowe wsparcie techniczne, projektowe i laboratoryjne, zapewniając kompleksową obsługę od etapu projektowego aż po oddanie gotowego produktu do użytku.

NASZA OFERTA OBEJMUJE:

  • Beton posadzkowy
  • Beton drogowy
  • Beton mostowy
  • Beton wodoszczelny
  • Beton towarowy
  • Podsypki cementowo-piaskowe
  • „Gruszkę” do transportu betonu
  • Pompy do betonu
  • Mobilny węzeł betoniarski
  • Wiele innych produktów i usług, dostosowanych do różnorodnych potrzeb naszych klientów.

Poniżej możesz wybrać interesującą Cię usługę, aby dokładniej zapoznać się z naszą szeroką ofertą. Jeśli potrzebujesz betonu lub masz pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Kim jesteśmy?

PPMD KRUSZBET S.A. to renomowany producent betonu o bogatym doświadczeniu, który dynamicznie rozwija się na krajowym rynku budowlanym. W naszej firmie podchodzimy do usług budowlanych z pasją i innowacyjnością. Nasz wyjątkowy zespół pracowników codziennie oddaje się pracy z pełnym zaangażowaniem, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych producentów betonu w Polsce, co świadczy o naszym głębokim zakorzenieniu w branży.

Producent Betonu Filipów - Nasze atuty

Specjalizujemy się w produkcji kruszyw do betonu

Gwarantujemy kompleksową obsługę dostosowaną do Twoich potrzeb

Nasze zakłady posiadają rozległą infrastrukturę

Działamy zarówno w Polsce, jak i za granicą

Nawiązujemy współpracę z doświadczonymi projektantami

Dążymy do długoterminowych relacji z inwestorami i dostawcami

Stosujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu domieszek chemicznych

Wszelkie działania prowadzimy z troską o ochronę środowiska

Beton Filipów – FAQ

KRUSZBET to nowoczesna betoniarnia zlokalizowana w Suwałkach, ale świadczymy również usługi dostawy betonu do klientów z Filipowa. Nasza firma jest wyspecjalizowana w produkcji różnego rodzaju betonów, takich jak beton towarowy, beton drogowy, prefabrykaty betonowe, posadzki przemysłowe i wiele innych. Posiadamy nowoczesny i zaawansowany park maszynowy, co pozwala nam zapewnić najwyższą jakość naszych produktów i usług. Nasze konkurencyjne ceny sprawiają, że możesz osiągnąć swoje cele budowlane w opłacalny sposób.

Tak, choć nasza firma nie ma fizycznej siedziby w Filipowie, to jednak nasze produkty i usługi są dostępne także w tym mieście i jego okolicy. Dostarczenie betonu do Ciebie nie stanowi żadnego problemu. Nasza oferta jest dostępna zarówno dla firm partnerskich, jak i klientów indywidualnych.

KRUSZBET to wiodący producent betonu na polskim rynku. Dostarczamy beton towarowy i inne produkty bezpośrednio na plac budowy, zgodnie z lokalizacją podaną przez klienta. Nasza firma jest wyposażona w nowoczesne betonowozy i efektywne pompy, co pozwala nam zawsze działać sprawnie. Od wielu lat obsługujemy zamówienia dla klientów z Filipowa i okolic.

Produkcja betonu drogowego i towarowego, budowa dróg, posadzki przemysłowych, dostarczamy mobilne węzły produkcyjne, kompleksowa obsługa inwestycji, dodatkowo eko beton i dostawa kruszyw. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem tutaj.

Rozumiemy, że nie zawsze jest możliwość osobistego odwiedzenia naszego biura, dlatego najłatwiejszym sposobem rozpoczęcia współpracy jest kontakt telefoniczny. Istnieje również opcja przesłania zapytania drogą mailową na nasz adres email. Dane kontaktowe znajdują się w sekcji Kontakt.