Beton Biskupiec

Jesteśmy czołowym producentem betonu. Szybka i profesjonalna obsługa. Dostawa na terenie Biskupca i najbliższej okolicy. Najwyższa jakość!
ZOBACZ OFERTĘ

Specjaliści w zakresie produkcji betonu

PPMD KRUSZBET S.A. to czołowa firma zajmująca się produkcją betonu w tej części Polski. Z produkcją betonu jesteśmy związani od 1992 roku. Nasza oferta jest stale poszerzana i unowocześniana. Produkując beton budowlany wykorzystujemy własne materiały lub od miejscowych dostawców. Wszystkich klientów z Biskupca i najbliższej okolicy zapraszamy do współpracy. Zawsze staramy się służyć pomocą, dlatego zapewniamy wsparcie laboratoryjne, techniczne i projektowe. Ponadto obsługujemy projekty budowlane w sposób kompleksowy.

OFERUJEMY:

  • Betony posadzkowe
  • Betony drogowe
  • Betony mostowe
  • Betony wodoszczelne
  • Betony towarowe
  • Podsypki cementowo-piaskowe
  • „Gruszkę” do transportu betonu
  • Pompy do betonu
  • Mobilny węzeł betoniarski
  • i wiele, wiele innych.

Jeśli chcesz lepiej zapoznać się z naszą ofertą, wybierz interesującą Cię usługę poniżej. W celu nawiązania współpracy, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapewniamy terminowość oraz wysoką jakość obsługi.

Kim jesteśmy?

PPMD KRUSZBET S.A. to doświadczona betoniarnia, która bardzo dynamicznie rozwija się nie tylko na lokalnym rynku w mieście Biskupiec, ale również na krajowym rynku. Usługi budowlane traktujemy z innowacyjnym podejściem, a nasz zespół fachowców jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. To sprawia, że możemy zapewnić Państwu kompleks usług na najwyższym poziomie.

Nasza spółka jest jedną z najdłużej działających firm produkujących beton na polskim rynku. To potwierdza nasze ogromne doświadczenie. Z dumą podkreślamy, że jesteśmy polską firmą i z ogromną dumą wspieramy rynek lokalny.

Producent Betonu Biskupiec - Nasze atuty

produkcja kruszyw do betonu

Obdarzymy Cię kompleksową obsługą

Duży zasięg geograficzny zakładów produkcyjnych

Produkcja w kraju i poza Polską

Współpracujemy z doświadczonymi projektantami

Długofalowa współpraca z inwestorami i dostawcami

Nowoczesne domieszki chemiczne

Środowisko jest dla nas ważne

Beton Biskupiec - FAQ

KRUSZBET to nowoczesna betoniarnia, która swoje usługi świadczy również na terenie Biskupca i ogólnie w województwie warmińsko-mazurskim. Nasza działalność na lokalnym rynku trwa nieprzerwanie od 1992 roku. Jesteśmy specjalistami w zakresie produkcji betonu towarowego, drogowego, posadzek przemysłowych, prefabrykatów betonowych i wielu, wielu innych. Jeśli szukasz firmy dostarczającej beton w Biskupcu i regionie wyślij zapytanie lub od razu zadzwoń do nas.
Tak. Mimo że nasza firma fizycznie nie znajduje się w Biskupcu, to nasze produkty i usługi oferujemy również w tym mieście i innych w województwie warmińsko-mazurskie. Nie ma żadnego problemu, żeby dostarczyć beton do Twojej okolicy. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dojeżdżamy do klienta z Biskupca.
Przede wszystkim: beton drogowy, beton towarowy, budowa dróg, posadzki przemysłowe, mobilne węzły produkcyjne oraz obsługa inwestycji. Produkujemy również eko beton oraz zapewniamy kruszywa. Jeśli szukasz solidnego wykonawcy betonu, koniecznie skontaktuj się z nami.