Beton Lipsk

Produkujemy i dostarczamy beton na Podlasiu (Lipsk i okolice). Gwarancja profesjonalnej obsługi na każdym etapie współpracy.
ZOBACZ OFERTĘ

Specjaliści w zakresie produkcji betonu

Nasza firma – PPMD KRUSZBET S.A. – to producent betonu, który od lat cieszy się ogromnym zaufaniem wśród swoich klientów. Na rynku działamy już przeszło 3 dekady, a z biegiem czasu udoskonalaliśmy i rozwijaliśmy ofertę, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom odbiorców. Z dumą określamy się specjalistami w zakresie produkcji i dystrybucji betonu, a nasze produkty cechują się wysokim poziomem jakości i trwałości, dlatego ich zastosowanie w budownictwie jest niezwykle cenione.

Szeroki asortyment produktów wykonanych zgodnie z obowiązującymi normami, pozwala na wykorzystanie ich zarówno przy produkcji elementów budowlanych, jak i podczas utwardzania powierzchni gruntowych i drogowych. Dzięki wysokim parametrom technicznym naszej oferty, możemy zaoferować klientom szeroki wachlarz rozwiązań, dostosowany do indywidualnych potrzeb inwestora.

OFERUJEMY:

 • beton posadzkowy,
 • beton drogowy,
 • beton mostowy,
 • beton wodoszczelny,
 • beton towarowy,
 • beton wałowany,
 • beton Eko,
 • budowa dróg,
 • posadzki cementowe,
 • mobilne węzły betoniarskie,
 • obsługa inwestycji,
 • kruszywa,
 • prefabrykaty,
 • maszyny i części.

PPMD KRUSZBET S.A. to nie tylko beton – to gwarancja solidności i wysokiej jakości usług oraz produktów! Przekonaj się o tym osobiście!

Kim jesteśmy?

Nasza firma od wielu lat z powodzeniem dostarcza materiały budowlane, kruszywa i beton do firm i osób prywatnych. Oferujemy szeroki asortyment produktów, od podstawowego betonu po wyspecjalizowane mieszanki przygotowane dla określonych potrzeb naszych klientów. Dzięki bogatej ofercie usług oraz profesjonalnemu podejściu do każdego zlecenia, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów.

Nasza codzienną pracę wspierają doświadczeni laboranci oraz kierowcy nowoczesnej floty pojazdów, a taka mieszanka wiedzy, długoletniej praktyki i pasji daje najlepsze rezultaty.

Producent Betonu Lipsk – Nasze Atuty

kruszywa do betonu produkowane przez naszą firmę

zapewnimy Ci pełne wsparcie na każdym etapie pracy

zakłady produkcyjne o dużym zasięgu

produkcja lokalna, krajowa i międzynarodowa

merytoryczne wsparcie doświadczonej ekipy

budujemy trwałe i oparte na zaufaniu relacje

korzystamy z nowoczesnych dodatków chemicznych

troszczymy się o środowisko naturalne

Beton Lipsk – FAQ

PPMD KRUSZBET S.A to betoniarnia położona w Suwałkach, jednak dojeżdżamy również do mieszkańców Lipska i okolic. Oferujemy szeroki wybór produktów od betonu towarowego po posadzki przemysłowe i zapewniamy doskonałą obsługę naszych klientów. Dodatkowo posiadamy również nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość usług i atrakcyjne ceny.

Tak. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Suwałkach, ale codziennie realizujemy dostawy do innych miejscowości, również Lipska i okolic. Od lat w ten sposób obsługujemy zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Firma PPMD KRUSZBET S.A nie tylko specjalizuje się w produkcji betonu, ale również w kompleksowej obsłudze klientów, dlatego też zadbaliśmy o stworzenie odpowiedniej floty pojazdów. Dostawy realizujemy za pomocą nowoczesnych betonowozów, a dystrybucję betonu za pomocą pomp. Pozwala nam to na wydajną pracę w każdych warunkach, także na nieutwardzonych jeszcze placach budowy.

Klientom z Lipska i okolic zapewniamy kompleksowe obsługi, w tym przede wszystkim produkcję betonu (towarowy, mostowy, wałowany), a także zapewniamy obsługę inwestycji i budowę dróg. Z pełną listą oferowanych usług możesz zapoznać się tutaj.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji w siedzibie naszego biura. Możecie również skontaktować się z nami telefonicznie, za pomocą wiadomości e-mail lub poprzez media społecznościowe. Wszystkie dane kontaktowe dostępne są tutaj.