Beton Stare Juchy

Oferujemy wysokiej klasy beton do wielu zastosowań. Zajmujemy się produkcją i dostawą, również na terenie miejscowości Stare Juchy.
ZOBACZ OFERTĘ

Specjaliści w zakresie produkcji betonu

Od przeszło 30 lat, a konkretnie roku 1992, zajmujemy się produkcją betonu. PPMD KRUSZBET S.A. to jeden z liderów w branży, głównie za sprawą troski o najwyższą jakość produktów i obsługi, a także ciągłego udoskonalania oferty oraz poszukiwania najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Zakres naszych usług jest szeroki, od produkcji i dostawy betonu, przez doradztwo, aż po wsparcie techniczne i laboratoryjne oraz usługi projektowe. Zapraszamy do poznania pełnej oferty i kontaktu.

OFERUJEMY:

  • Betony posadzkowe
  • Betony drogowe
  • Betony mostowe
  • Betony wodoszczelne
  • Betony towarowe
  • Podsypki cementowo-piaskowe
  • „Gruszkę” do transportu betonu
  • Pompy do betonu
  • Mobilny węzeł betoniarski
  • i wiele, wiele innych.

Sprawdź szczegóły naszej oferty oraz produktów, które mamy do zaproponowania. W razie jakichkolwiek pytań, czy po prostu chęci skorzystania z oferty, zapraszamy do kontaktu.

Kim jesteśmy?

PPMD KRUSZBET S.A to doświadczona firma, tworzona przez pasjonatów. Jesteśmy podmiotem z polskim kapitałem i jednym z najdłuższych staży w branży. Od 1992 roku produkujemy beton, który dostarczamy do naszych Klientów. Działamy na bazie najlepszych komponentów. Część składników betonu jest wytwarzana przez nas samodzielnie, pozostałe sprowadzamy od sprawdzonych dostawców.

Potrzeby naszych Klientów są zróżnicowane, dlatego przygotowaliśmy szeroki asortyment betonu o różnorodnych zastosowaniach. Również samą usługę dostosowujemy zawsze do oczekiwań konkretnego Klienta, aby zagwarantować pełną satysfakcję.

Producent Betonu Stare Juchy - Nasze atuty

Zajmujemy się produkcją kruszywa do betonu

Wspieramy Cię kompleksową obsługą

Mamy bardzo duży zasięg dzaiałania

Działamy w Polsce i poza jej granicami

Współpracujemy tylko z doświadczonymi projektantami

Szczycimy się długofalową współpracą z inwestorami oraz dostawcami

W naszej pracy stosujemy nowoczesne domieszki chemiczne

Dbamy o środowisko naturalne

Beton Stare Juchy – FAQ

KRUSZBET to betoniarnia z Suwałk, działająca na rynku od kilkudziesięciu lat. Za sprawą szerokiej floty docieramy do Klientów z całego regionu. Oferujemy między innymi beton w Starych Juchach. Produkujemy beton towarowy i drogowy, a także wiele innych jego rodzajów. Wykonamy dla Ciebie również posadzki przemysłowe i prefabrykaty betonowe, a to dopiero początek listy naszych produktów. Zapewniamy też transport i szereg usług dodatkowych w zakresie tworzenia i obsługi projektów budowlanych. Skontaktuj się z nami i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc.

Tak, oferujemy beton w miejscowości Stare Juchy. Nasza siedziba znajduje się w Suwałkach, jednak dzięki sprawnej flocie betonowozów i doświadczonym operatorom tego sprzętu dowozimy produkty do wielu, również tych dalekich lokalizacji w regionie.

Dysponujemy nowoczensymi betonowozami i efektywnymi pompami, co pozwala nam sprawnie i bezpiecznie transportować i wyładowywać beton. Bez względu na miejscowość, w której realizujemy zamówienie, Klient ma gwarancję bezpiecznego dostarczenia ładunku.

Podstawę naszej oferty stanowi sprzedaż i dostawa betonu. Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszy się eko beton. Klienci często pytają też o kruszywa, które produkujemy jako składniki betonu, ale też z przeznaczeniem do sprzedaży bezpośredniej. Świadczymy również szereg usług z zakresu obsługi projektu budowlanego, w tym wsparcie laboratoryjne i techniczne. Współpracujemy także z projektantami.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura, jednak to tylko jeden ze sposobów na złożenie zamówienia. Na wszystkie pytania odpowiemy też telefonicznie, przyjmując następnie zamówienie na dowolny produkt i usługę. Można także wysłać do nas zapytanie na skrzynkę mailową. Wszystkie dane kontaktowe są dostępne w zakładce Kontakt.