Beton Podlaskie

Produkujemy i dostarczamy beton towarowy na miejsce wskazane przez klienta w województwie Podlaskim. Gwarantujemy wysoką jakość i sprawny kontakt.
ZOBACZ OFERTĘ

Specjaliści w zakresie produkcji betonu

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych betoniarni w tej części Polski, gdyż beton w naszej ofercie znajduje się od 1992 roku. Regularnie pracujemy nad naszą ofertą, aby zawsze gwarantować szeroką gamę betonu i wysoką jakość materiałów. Do produkcji betonu wykorzystujemy własne materiały lub pozyskujemy je od lokalnych firm. Nasza firma obsługuje projekty w branży budowlanej od A do Z. Ponadto zapewniamy wsparcie laboratoryjne, projektowe i techniczne.

OFERUJEMY:

  • Beton posadzkowy
  • Beton drogowy
  • Beton mostowy
  • Beton wodoszczelny
  • Beton towarowy
  • Podsypki cementowo-piaskowe
  • „Gruszkę” do transportu betonu
  • Pompy do betonu
  • Mobilny węzeł betoniarski
  • i wiele, wiele innych.

Jeśli chcesz zapoznać się lepiej z jedną z naszych ofert, poniżej możesz przejść na jedną z wielu podstron. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania. Zawsze służymy pomocą!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy doświadczoną betoniarnią, która swoją przygodę z branżą budowlaną rozpoczęła w Suwałkach. Od wielu lat udoskonalamy swoją ofertę i poszerzamy obszar pracy, dzięki czemu sprawnie możemy dostarczać beton nawet poza granice woj. Podlaskiego. Do usług budowlanych staramy się podchodzić z innowacyjnym podejściem, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Nasza spółka to jedna z najdłużej działających firm produkujących beton w tej części Polski. Przez lata naszej pracy udało nam się zdobyć ogromne doświadczenie nie tylko w produkcji betonu, ale także w kompleksowej obsłudze klienta. Zapraszamy do współpracy!

Producent Betonu Podlaskie - Nasze atuty

produkcja kruszyw do betonu

Obdarzymy Cię kompleksową obsługą

Duży zasięg geograficzny zakładów produkcyjnych

Produkcja w kraju i poza Polską

Współpracujemy z doświadczonymi projektantami

Długofalowa współpraca z inwestorami i dostawcami

Nowoczesne domieszki chemiczne

Środowisko jest dla nas ważne

Beton Podlaskie - FAQ

KRUSZBET to innowacyjna spółka zajmująca się betonem, która oferuje swoje usługi w całym Województwie Podlaskim. Jesteśmy czołowym producentem betonu, a naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszej jakości produktów. Od 1992 roku działamy w branży budowlanej, a nasza specjalizacja to beton towarowy, drogowy, posadzki przemysłowe, prefabrykanty i inne. Jeśli jesteś z Województwa Podlaskiego i potrzebujesz betonu z gruszki, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Realizujemy zamówienia zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i pojedynczych klientów. Dostarczamy beton betonowozem pod miejsce wskazane przez klienta.

Koszt za jeden metr sześcienny betonu może się różnić w zależności od wielu czynników, w tym typu betonu, lokalizacji, wielkości zamówienia i innych. Średnia cena za metr sześcienny betonu sięga nawet 500 zł. Jesteśmy jednym z głównych dostawców betonu w województwie podlaskim, dlatego jeśli szukają Państwo producenta betonu, zapraszamy do kontaktu.
Przede wszystkim specjalizujemy się w produkcji betonu towarowego i drogowego, posadzek przemysłowych, budowie dróg czy obsłudze inwestycji. Z całą naszą ofertą zapoznasz się na naszej stronie.