Beton Szczuczyn

Jakościowy beton z dostawą pod wskazany adres. Oferujemy produkcję i dowóz betonu w Szczuczynie.
ZOBACZ OFERTĘ

Specjaliści w zakresie produkcji betonu

Produkujemy beton w wielu wariantach, nieustannie poszerzając ofertę i udoskonalając produkty. Trwa to nieprzerwanie od ponad 3 dekad, od roku 1992, czyli roku powstania PPMD KRUSZBET S.A. Samodzielnie produkujemy większość substratów, w tym kruszywa o najwyższych parametrach. Pozostałe pozyskujemy od miejscowych dostawców. Działamy wszechstronnie, oferując nie tylko produkcję i dostawę betonu, ale też pomoc w kwestiach technicznych, tworzeniu projektów i działaniach laboratoryjnych.

OFERUJEMY:

  • Betony posadzkowe
  • Betony drogowe
  • Betony mostowe
  • Betony wodoszczelne
  • Betony towarowe
  • Podsypki cementowo-piaskowe
  • „Gruszkę” do transportu betonu
  • Pompy do betonu
  • Mobilny węzeł betoniarski
  • i wiele, wiele innych.

Wybierz usługę, która Cię interesuje, poznaj szczegóły oferty i skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i zrealizujemy projekt dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy znani głównie jako producent betonu. Obecnie oferujemy już wszystkie powszechnie stosowane rodzaje betonu, które powstają na bazie samodzielnie tworzonych kruszyw. Bazując na doświadczeniu, realizujemy usługi na najwyższym poziomie, wierząc, że profesjonalna obsługa klienta to klucz do udanej współpracy.

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, aktywnie wspierającą rodzimy rynek. Należymy do ścisłej czołówki w branży, będąc jedną z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek. Nasz zespół tworzą kompetentni specjaliści z poszczególnych dziedzin, abyśmy mogli fachowo pomagać klientom w każdym obszarze.

Producent Betonu Szczuczyn - Nasze atuty

Korzystamy z samodzielnie produkowanych kruszyw o znanych właściwościach

Dostarczamy kompleksowe usługi

Rozległa sieć operacyjna naszych zakładów

Produkujemy Beton w Polsce oraz poza granicami kraju

Projekty tworzą dla nas eksperci z wieloletnim doświadczeniem

Od lat współpracujemy z tymi samymi, sprawdzonymi dostawcami i inwestorami

Korzystamy z nowoczesnych domieszek chemicznych

Troszczymy się o środowisko

Beton Szczuczyn – FAQ

Działamy jako nowoczesna betoniarnia z siedzibą w Suwałkach. Jednak nasze usługi świadczymy na zdecydowanie szerszym obszarze. Dostarczamy beton do wielu miejscowości w okolicy, a jedną z nich jest Szczuczyn. Jesteśmy specjalistami w produkcji betonu towarowego, posadzkowego i wielu innych. Oferujemy również prefabrykaty i posadzki betonowe. Na naszą korzyść przemawia wdrażanie innowacji i ogromne doświadczenie. Dysponujemy doskonale wyposażonym parkiem maszynowym, a oprócz najwyższej jakości produktów i usług, oferujemy również atrakcyjne ceny.

Tak. Nasza oferta betonu obejmuje również Szczuczyn. Zamów interesujące Cię produkty, a my dostarczymy je pod wskazany adres. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i osób indywidualnych.

Posiadamy dużą flotę betonowozów. Są to najnowocześniejsze urządzenia, zapewniające bezpieczny transport betonu nawet na największe odległości. Dysponujemy również efektywnymi pompami, które gwarantują sprawny załadunek i rozładunek.

Podstawą oferty jest szeroki wybór betonów. Niemniej znajdziesz nas również kruszywa, czy prefabrykaty. Tworzymy posadzki przemysłowe oraz wspieramy klientów przy projektach budowy dróg. Zajmujemy się kompletną obsługą inwestycji.

Jest to  bardzo proste. W godzinach otwarcia można odwiedzić nasze biuro, które mieści się w Suwałkach. Niemniej istnieje również możliwość złożenia zamówienia na odległość. Wystarczy do nas zadzwonić lub skontaktować się przez wiadomość mailową.