Beton Mońki

Beton do wszelkich zastosowań w Mońkach. Zajmujemy się produkcją dostawą i kompleksową obsługą projektów.
ZOBACZ OFERTĘ

Specjaliści w zakresie produkcji betonu

W branży betonu działamy od przeszło 30 lat. PPMD KRUSZBET S.A. powstał w 1992 roku. Od początku istnienia zajmujemy się produkcją betonu. Nie oznacza to jednak, że stoimy w miejscu. Konsekwentnie rozszerzaliśmy naszą ofertę, aby móc w końcu stwierdzić, że jest ona kompletna. Doskonalimy również jakość produktów, rozwijając stosowane technologie produkcji. Dbamy o najwyższy standard substratów, pozyskując jej wyłącznie od sprawdzonych, lokalnych dostawców. Niektóre produkujemy samodzielnie. Poniżej przedstawiamy naszą podstawową ofertę.

OFERUJEMY:

  • Betony posadzkowe
  • Betony drogowe
  • Betony mostowe
  • Betony wodoszczelne
  • Betony towarowe
  • Podsypki cementowo-piaskowe
  • „Gruszkę” do transportu betonu
  • Pompy do betonu
  • Mobilny węzeł betoniarski
  • i wiele, wiele innych.

Wybierz produkt lub usługę, z której chcesz skorzystać. Następnie skontaktuj się z nami. Nie masz pewności, czego potrzebujesz? W takim razie od razu napisz do nas lub zadzwoń – chętnie pomożemy!

Kim jesteśmy?

PPMD KRUSZBET S.A. należy do najstarszych polskich firm w branży. Przekłada się to na niepowtarzalne doświadczenie, które ciężko przecenić. Łączymy wiedzę z innowacją, co skutkuje najwyższą jakością zarówno w zakresie produktów, jak i usług. Z nami niczym nie musisz się przejmować. Realizujemy projekt od początku do końca z zastosowaniem sprawdzonych rozwiązań.

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem. Wspieramy gospodarkę krajową i lokalną, intensywnie współpracując z regionalnymi podmiotami gospodarczymi. Nasz zespół tworzą pasjonaci wykazujący się profesjonalizmem w każdym swoim działaniu.

Producent Betonu Mońki – Nasze atuty

Produkcja kruszyw do betonu

Kompleksowa obsługa

Duży zasięg naszych zakładów

Produkcja w Polsce i poza krajem

Współpraca z doświadczonymi projektantami

Prowadzimy długofalową współpracę z inwestorami oraz dostawcami

Wykorzystanie nowoczesnych domieszek chemicznych

Troska o środowisko

Beton Mońki - FAQ

Trafiłeś na stronę doświadczonej, a jednocześnie nowoczesnej betoniarni z siedzibą w Suwałkach. Działamy jednak na zdecydowanie szerszym obszarze, oferując również beton w Mońkach i wielu innych miejscowościach w okolicy. Posiadamy szeroką ofertę dopracowanego pod każdym względem betonu. Przygotowujemy też prefabrykaty betonowe, wykonujemy posadzki przemysłowe i wiele innych produktów. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym, w którym pracujemy z najwyższą dbałością o detale.
Tak. Siedziba naszej firmy znajduje się w Suwałkach, jednak w ofercie znajduje się również dostawa betonu do miejscowości Mońki. Powiedz nam, gdzie mamy się pojawić z zamówionymi produktami, po czym umówimy termin, a następnie zrealizujemy dostawę.
Dysponujemy flotą nowoczesnych i niezawodnych betonowozów i wydajnych pomp, dlatego gwarantujemy szybki i bezpieczny transport wszystkich produktów. Jesteśmy w stanie realizować dostawy, a także wyładunek, nawet w najbardziej wymagających warunkach. Dostarczymy beton w dowolne, wskazane przez Klienta miejsce.
Podstawę naszej oferty stanowi beton w różnych wariantach. Dysponujemy betonem drogowym i towarowym o parametrach dopasowanych do potrzeb każdego Klienta. Tworzymy też posadzki betonowe oraz bierzemy czynny udział w realizacji projektów budowy dróg i mobilnych węzłów produkcyjnych. Zajmujemy się także obsługą inwestycji. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje eko beton.
Zapraszamy do naszego biura w Suwałkach, w którym chętnie omówimy szczegóły współpracy. Niemniej dostępne są też inne formy kontaktu. Zachęcamy do rozmowy telefonicznej lub kontaktu mailowego. W zakładce Kontakt dostępne są wszystkie niezbędne numery i adresy.