Beton Gołdap

Zajmujemy się produkcją betonu z dostawą w Gołdapi oraz na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę.
ZOBACZ OFERTĘ

Specjaliści w zakresie produkcji betonu

PPMD KRUSZBET S.A. to wytwórnia betonu istniejąca od 1992 roku. Naszą ofertę stale udoskonalamy, a procesy produkcji unowocześniamy. Do produkowanych betonów wykorzystujemy własne materiały, miejscowe lub dostępne na rynku od różnych producentów. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy wsparcie techniczne, laboratoryjne, projektowe, a także kompleksową obsługę od projektu aż do oddania do użytku.

OFERUJEMY:

  • Betony posadzkowe
  • Betony drogowe
  • Betony mostowe
  • Betony wodoszczelne
  • Betony towarowe
  • Podsypki cementowo-piaskowe
  • „Gruszkę” do transportu betonu
  • Pompy do betonu
  • Mobilny węzeł betoniarski
  • i wiele, wiele innych.

Jeśli chcesz lepiej zapoznać się z naszą ofertą, wybierz interesującą Cię usługę poniżej. W celu nawiązania współpracy, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapewniamy terminowość oraz wysoką jakość obsługi.

Kim jesteśmy?

PPMD KRUSZBET S.A. to doświadczona betoniarnia, która bardzo dynamicznie rozwija się nie tylko na lokalnym rynku w mieście Gołdap, ale również na krajowym rynku. Usługi budowlane traktujemy z innowacyjnym podejściem, a nasz zespół fachowców jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. To sprawia, że możemy zapewnić Państwu kompleks usług na najwyższym poziomie.

Nasza spółka jest jedną z najdłużej działających firm produkujących beton na polskim rynku. To potwierdza nasze ogromne doświadczenie. Z dumą podkreślamy, że jesteśmy polską firmą i z ogromną dumą wspieramy rynek lokalny.

Producent Betonu Gołdap - Nasze atuty

produkcja kruszyw do betonu

Obdarzymy Cię kompleksową obsługą

Duży zasięg geograficzny zakładów produkcyjnych

Produkcja w kraju i poza Polską

Współpracujemy z doświadczonymi projektantami

Długofalowa współpraca z inwestorami i dostawcami

Nowoczesne domieszki chemiczne

Środowisko jest dla nas ważne

Najczęściej zadawane pytania

KRUSZBET to nowoczesna betoniarnia, która swoje usługi świadczy również na terenie Gołdapi i ogólnie w województwie warmińsko-mazurskim. Nasza działalność na lokalnym rynku trwa nieprzerwanie od 1992 roku. Jesteśmy specjalistami w zakresie produkcji betonu towarowego, drogowego, posadzek przemysłowych, prefabrykatów betonowych i wielu, wielu innych. Jeśli szukasz firmy od betonu działającej w Gołdapi wyślij zapytanie lub od razu zadzwoń do nas.

Tak. Mimo że nasza firma fizycznie nie znajduje się w Gołdapi, to nasze produkty i usługi oferujemy również w tym mieście i innych w województwie warmińsko-mazurskie. Nie ma żadnego problemu, żeby dostarczyć beton do Twojej okolicy. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dojeżdżamy do klienta z Gołdapi.
Przede wszystkim: beton drogowy, beton towarowy, budowa dróg, posadzki przemysłowe, mobilne węzły produkcyjne oraz obsługa inwestycji. Produkujemy również eko beton oraz zapewniamy kruszywa. Jeśli szukasz solidnego wykonawcy betonu, koniecznie skontaktuj się z nami.