Beton Warmińsko-Mazurskie

Produkcja jakościowego betonu i szybka dostawa na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego.
ZOBACZ OFERTĘ

Specjaliści w zakresie produkcji betonu

PPMD KRUSZBET S.A. to w pełni polska firma produkcyjna, od przeszło 30 lat zajmująca się wytwarzaniem betonu. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1992 roku, co oznacza, że jesteśmy jednym z najdłużej działających podmiotów branżowych na rynku krajowym. Naszym celem jest stałe doskonalenie i rozwój, co objawia się we wdrażaniu coraz to nowych technologii oraz rozszerzaniu oferty. Dzisiaj znajdziesz u nas każdy beton, którego potrzebujesz, a także szereg innych produktów – każdy na poziomie klasy premium.

OFERUJEMY:

  • Betony posadzkowe
  • Betony drogowe
  • Betony mostowe
  • Betony wodoszczelne
  • Betony towarowe
  • Podsypki cementowo-piaskowe
  • „Gruszkę” do transportu betonu
  • Pompy do betonu
  • Mobilny węzeł betoniarski
  • i wiele, wiele innych.

Wybierz beton, którego potrzebujesz i skontaktuj się z nami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiemy. Zamówienia można składać telefonicznie i mailowo, a także w naszym biurze.

Kim jesteśmy?

Nasza firma to kompleksowo działająca betoniarnia, oferująca różnorodne rodzaje betonu. PPMD KRUSZBET S.A. stawia na wszechstronność i jakość. Dlatego posiadamy bogatą ofertę, a każdy produkt wyróżnia się klasą premium. W produkcji betonu korzystamy z certyfikowanych składników. Nie boimy się nowych rozwiązań, wprowadzając je zarówno na liniach produkcyjnych, jak i w modelu działania przedsiębiorstwa.

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż, ale również dostawa betonu w warmińsko-mazurskim. Korzystając z nowoczesnych betonowozów, dostarczymy produkt we wskazane przez Ciebie miejsce szybko, sprawnie – i co najważniejsze – bezpiecznie.

Producent Betonu Warmińsko-Mazurskie - Nasze atuty

W produkcji betonu korzystamy z samodzielnie wyprodukowanych kruszyw

Świadczymy kompleksowe usługi

Działamy na obszarze całego województwa warmińsko-mazurskiego

Produkujemy w Polsce oraz poza granicami kraju

Wspierają nas wysoko wykwalifikowani projektanci

Współpracują z nami renomowani dostawcy

Wykorzystujemy najnowocześniejsze domieszki chemiczne

Troszczymy się o środowisko

Beton Warmińsko-Mazurskie – FAQ

Prowadzimy wszechstronną betoniarnię z siedzibą w Suwałkach. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie produkcji betonu. Specjalizujemy się w wytwarzaniu betonu drogowego i towarowego, jednak to tylko początek długiej listy naszych produktów. Dostarczamy również prefabrykaty betonowe, posadzki przemysłowe i wiele więcej. Zapewniamy dostawę pod wskazany adres z wykorzystaniem nowoczesnego i niezawodnego sprzętu. Najlepszy beton w warmińsko-mazurskim to produkty od KRUSZBET.

Tak. Nasza siedziba mieści się w Suwałkach, jednak oferujemy transport betonu na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Współpracujemy z Klientami biznesowymi oraz osobami prywatnymi. Bez względu na wielkość zamówienia, wybrane produkty i lokalizację, dostawa dotrze do Ciebie szybko i bezpiecznie.

Nowoczesne i bezpieczne betonowozy wraz z ultra wydajnymi pompami już czekają, abyśmy mogli zrealizować dla Ciebie transport i rozładunek produktów. Nasza ekipa to zespół fachowców, z doświadczeniem w zakresie zarówno produkcji, jak i transportu betonu, zatem możesz być spokojny o bezpieczeństwo każdego etapu procesu logistycznego.

Produkujemy i dostarczamy niemal wszelkiego rodzaju beton. Możesz zamówić u nas beton drogowy lub towarowy, mostowy, posadzkowy, beton eko i wiele więcej. Wspieramy Klientów również w zakresie realizacji projektów budowy dróg, tworzenia węzłów produkcyjnych i obsługi inwestycji.

Czekamy na Ciebie w naszym biurze w Suwałkach. Zamówienie możesz złożyć również mailowo lub telefoniczne. Zapraszamy do zapoznania się z treścią zakładki Kontakt, w której znajdują się wszelkie niezbędne dane – wybierz najlepszy dla Ciebie kanał komunikacji i skontaktuj się z nami!